loading...

.:: طو 30 = مطالبی B نهایت متفاوت ::.

تارنمای متفاوت سرگرمی و تفریح

2 سی بازدید : 567 شنبه 21 دي 1392 نظرات (1)

یه سری تصاویر عاشقانه خیلی با کیفیت واستون گذاشتم امیدوارم کیفشا ببرین این عکس ها خیلی بزرگن روی عکس کلیک کنید خودتون ببینید نظر فراموش نشه.

عکس های خیلی بزرگن برای مشاهده عکس در سایز اصلی روی اون کلیک کنید .

2 سی بازدید : 2781 شنبه 21 دي 1392 نظرات (0)

امروز تصاویر بسیار خنده دار از میمون ها براتون آماده کردم امیدوارم خوشتون بیاد . در این تصاویر میمون های بامزه شبیه انسان ها شده اند خودتون ببینید.

برای مشاهده ی عکس در اندازه بزرگ روی عکس کلیک کنید.

 

2 سی بازدید : 910 پنجشنبه 19 دي 1392 نظرات (0)

امروز تصاویر از برترین سوپر اسپرت های دنیا را واستون گذاشتم . بهترین ماشین های اسپرت امیدوارم از دیدن این اتومبیل های حرفه ای نهایت لذت را ببرید . این عکس ها بسیار بزرگ وحتی می تونید به عنوان پشت زمینه نیز استفاده کنید.

برای مشاهده ی عکس در ابعاد بزرگ روی عکس کلیک کنید.

2 سی بازدید : 160 پنجشنبه 19 دي 1392 نظرات (0)

تصاویری از برترین مجسمه های برفی دنیا را واستون گذاشتم امیدوارم ازش خشتون بیاد با توجه به این که تو فصل زمستان هستیم  و ممکنه تو محل زندگی شما برف بیاد دیدن این مجسمه های برفی بسیار جالبه و بهتون ایده می ده.

برای مشاهده ی عکس در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

2 سی بازدید : 478 چهارشنبه 18 دي 1392 نظرات (0)

چشم یکی از زیباترین و نمایان ترین اندام هر انسان به شمار می رود و در اولین برخورد با هرکس چشمان اوست که خودنمایی می کند امروز 10 تا از زیباترین چشم های جهان را برای شما آماده کردم امیدوارم که خوشتون بیاد.

برای مشاهده در اندازه ی اصلی بر روی عکس کلیک کنید.

2 سی بازدید : 220 یکشنبه 15 دي 1392 نظرات (0)

وقتی صحبت سن می شه همه ی ذهنا می ره طرف انسان اما تا حالا فکر کردید کهن سال ترین درخت های روی زمین چه شکلی هستند؟ اگه کنجکاو شدی برو ادامه مطلب نظر یادت نره .

برای مشاهده ی تصویر در اندازه ی بزرگ روی آن کلیک کنید.

2 سی بازدید : 258 شنبه 14 دي 1392 نظرات (0)

امروزه تصاویر 3 بعدی برای انسان ها بسیار جذاب و گاهی حیرت آور هستند چون این تصاویر در عین این که می دانیم حقیقی نیستند ولی به طرز باور نکردنی به واقعیت نزدیکند وحیرت انسان را بر می انگیزند . امروز تعدادی از این تصاویر را برای شما آماده کردم ببینید نظر فراموش نشه.

برای مشاهده ی تصویر در اندازه بزرگ روی عکس کلیک کنید.

2 سی بازدید : 248 شنبه 14 دي 1392 نظرات (0)

در این پست سری سوم طراخی خلاقانه ی پروفایل های فیسبوک را برای شما عزیزان ارسال می کنم . این سری از جذاب ترین طراحی هاست حتما ببینید نظر فراموش نشه .

برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگ روی تصاویر کلیک کنید.

2 سی بازدید : 228 شنبه 14 دي 1392 نظرات (0)

امروز هنر حد و مرز نداره ودر تمام زمینه ها وارد شده حتی غذا . در اینجا تصاویری از خلاقیت های هنری را می بینید که فقط با غذا درست شده اند امیدوارم لذت کافی را ببرید.

برای مشاهده در اندازه ی اصلی روی عکس کلیک کنید.

2 سی بازدید : 235 جمعه 13 دي 1392 نظرات (0)

امروزه علم معماری در جهان بسیار پیشرفت کرده و روز به روز شاهد سازه های زیبا و عجیب غریب و گاهی حیرت آور هستیم در این پست سعی شده تا تعدادی از شاهکار های معماری جهان را به شما عزیزان نشون بدیم امیدوارم خوشتون بیاد.

2 سی بازدید : 162 پنجشنبه 12 دي 1392 نظرات (0)

نتیجه زندگی ، چیزهایی نیست که جمع میکنیم بلکه

قلبهایی است که جذب میکنیم

 


****************************************
فهمیده ام که

آدمی در مقابل علاقه ای که در دیگران نسبت به خود ایجاد می کند، مسئول است

2 سی بازدید : 179 پنجشنبه 12 دي 1392 نظرات (1)

در این پست سری دوم از طراحی خلاقانه پروفایل های فیسبوکی را برای شما قرار دادیم  امیدوارم که خوشتون بیاد.

برای نمایش در اندازه واقعی بر روی عکس کلیک کنید.

2 سی بازدید : 484 پنجشنبه 12 دي 1392 نظرات (0)

در سال های اخیر سایت اجتماعی فیسبوک محبوبیت زیادی در بین کاربران اینترنتی پیدا کرده و به جرات می توان گفت تقریبا در هر شهر روستایی عده ای از این سایت استفاده می کنند این گسترده گی و تنوع در این سایت سبب ایجاد خلاقیت هایی شده است تعدادی از آن ها را در این پست و پست های بعدی برای شما عزیزان به نمایش می گذاریم . امیدوارم که خوشتون بیاد.

برای نمایش در سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید.

2 سی بازدید : 238 پنجشنبه 12 دي 1392 نظرات (0)

من مطمئن هستم که هیچ کدام از شما دوست ندارد با یک “عاشق خسته کننده” ارتباط برقرار کند. برای اینکه به شما کمک کنیم تا این تقدیر وحشتناک را برگردانید، لیستی از ۷ موردی که به نظر خانم ها در روابط جنسی ملال آور است را جمع آوری کرده ام. پس اگر می خواهید همسرتان را در حالتی نگه دارید که همواره تقاضای بیشتری از شما داشته باشد، مقاله زیر را بخوانید:

2 سی بازدید : 127 پنجشنبه 12 دي 1392 نظرات (0)

این بار برایتان سری جدیدی از اس ام اس های خنده دار را در سایت ست آماده کرده ایم. می توانید با مراجعه به ادامه مطلب این اس ام اس های زیبا را بخوانید. خوشحال میشیم نظرتونو در مورد اس ام اس ها بهمون بگید!

 

ﭼﻬﺎﺭ ﻧﻔﺮ ﺳﻮﺍﺭ ﺗﺎﮐسی ﻣﯿﺸﻦ ﻭﻟﯽ ﮐﺮﺍﯾﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻦ ﺑﺪﻥ ! ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﮐﻪ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﺑﺸﻦ ﻭ فرار کنن !

ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﭼﻬﺎﺭ ﺗﺎﺷﻮﻥ ﺩﺭﺍﯼ ﻣﺎﺷﯿﻨﻮ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﮑﻦ ﻭ با سرعت ﭘﺎ ﺑﻪ ﻓﺮﺍﺭ ﻣﯿﺬﺍﺭﻥ.
ﻣﯿﺮﻥ ﺗﺎ ﻣﯿﺮﺳﻦ ﺑﻪ ﯾﻪ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺗﺎﺭﯾﮏ ﻫﯿﭽﮑﯽ ﻫﯿﭽﮑﯽ ﺭﻭ ﻧﻤﯿﺪﯾﺪ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺻﺪﺍﯼ تند تند زدن ﻧﻔﺴﺸﻮﻥ ﻣﯿﺎﺩ، ﯾﮑﯿﺸﻮﻥ زد رو شونه ﺑﻐﻠﯿﺶ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺖ ﻓﮑﺮﺷﻮ بکن ﺣﺎﻻ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﭼﻪ ﺣﺎﻟﯽ داره؟!؟!!
بهش گفت بابا راننده منم، فقط بگین چی شده؟؟!

 

 

2 سی بازدید : 172 پنجشنبه 12 دي 1392 نظرات (0)

سری جدید استاتوس های طنز و خنده دار…

آقایون محترم انقد نگین دخترا خواستگار ندارن و ترشیدن…
خوب پول ندارین زن بگیرین چرا بهانه میارین ؟

 
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻓﺎﻧﺘﺰﯾﺎﻡ ﺍﯾﻨﻪ که ﺑﺎ مخاطب خاصم دعوا ﮐﻨﻢ ﺑﻌﺪ ﮐﻪ ﺍﺯش ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﺷﺪﻡ ﺳﯿﮕﺎﺭمو ﺭﻭﺷﻦ ﮐﻨﻢ ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺍﺭﻡ ﺗﻮ ﻏﺮﻭﺏ ﻧﺎﭘﺪﯾﺪ ﻣﯿﺸﻢ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺑﺰﻧﻪ ﻟﻬﻢ ﮐﻨﻪ ﺑﻌﺪ مخاطب خاصم ﺑﺒﯿﻨﻪ و “ﭼﯿﺮﯾﮏ ﭼﯿﺮﯾﮏ ﭼﯿﺮﯾﮏ” ﺑﺎ کفش ﭘﺎﺷﻨﻪ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺪﻭﻭﻩ ﺑﯿﺎﺩ ﭘﯿﺸﻢ ﺑﮕﻪ آه ﺧﺪﺍی ﻣﻦ ! ﺗﻮ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻣﻨﻮ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺰﺍﺭﯼ … ﻣﻨﻢ ﺑﻬﺶ ﺑﮕﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﺩﯾﺮﻩ و بعدش ﺩﻭﺗﺎ ﺳﺮﻓﻪ ﮐﻨﻢ و ﺑﻤﯿﺮﻡ … ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻫﻢ ﺍﺯ ﻧﺒﻮﺩ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ ﮐﻨﻪ !
ﯾﻪ ﺩﺳﻤﺎﻝ ﺑﺪﯾﻦ ﺍﺷﮑﻢ ﺩﺭﺍﻭﻣﺪ !

2 سی بازدید : 6052 سه شنبه 10 دي 1392 نظرات (2)

10 بازیگر زن محبوب کره ای


همواره زنان به عنوان مکمل در کنار مردان بوده اند بنابراین من تصمیم گرفتم 10 زن برتر سال 2013 در کره را برای شما معرفی نماییم این زنان محبوب ترین بازیگران در سال 2013 بوده اند.


10 - سون یه جین


در 11 ژانویه 1982 متولد شد . کار خود را در سال 2002 با شرکت در مجموعه ای به نام "اشک راز" آغاز کرد .مجموعه فیلم هایی که سون در آن ها بازی کرده به نام های " یه لحظه به یاد داشته باشید" , "همسرم ازدواج  کرد " و "طلسم" است.

 

2 سی بازدید : 9486 سه شنبه 10 دي 1392 نظرات (0)

دوستان عزیز سلام .

مردان کره ای از خوشتیپ ترین مردان جهان هستند و تمامی زنان نیز به این واقعیت اشاره دارند . 10 بازیگر محبوب و خوشتیپ کره ای دسته بندی شده است . این دسته بندی بر اساس ملاک های مختلف از جمله قد , وزن , زیبایی , محبوبیت فیسبوک و ..... انجام شده است . 

10 بازیگر مرد کره ای محبوب و خوشتیپ سال 2013

10 - یونگ جونگ هوا

این بازیگر زیبا در ردیف 10 این لیست قرار دارد. این بازیگر محبوب شهرت خود را مدیون فیلم درام " تو زیبایی " است . که در سال 2009 اکران شد . در این درام او نقش اصلی فیلم به نام کانگ شین وو را بازی می کند.

 

درباره ما
Profile Pic
به قول امام حسین (ع) : " اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید. " نباید کپی کنید اما اگر کردید لا اقل آزاده باشید و کپی رایت را رعایت کنید . آدرس سایت ما را روی عکس مخدوش نکنید خواهشا . این وبلاگ کاملا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است . در صورت نامناسب بودن مطالب سایت اطلاع دهید تا سریعا اصلاح بشه از حسن انتخابتون ممنونیم.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  اس ام اس های جالب
  اس ام اس خنده دار

  آمار سایت
 • کل مطالب : 22
 • کل نظرات : 9
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 41
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 5
 • بازدید امروز : 82
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 94
 • بازدید ماه : 144
 • بازدید سال : 506
 • بازدید کلی : 63,313
 • کدهای اختصاصی